Amor s okřídleným srdcem
porcelán, pestře malováno, trojboká základna s nápisem "Je prends mon essor", amor sedící na obláčku natahující se na okřídlené srdce, návrh M. V. Acier, kolem 1775, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, ryté číslo modelu F11, zhotoveno 2. pol. 19. století, výška 13 cm, restaurovaná noha a srdce (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Amor s okřídleným srdcem
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |